Медіа-партнери

«ЕнергоБізнес» — щотижневий спеціалізований журнал за тематикою паливно-енергетичного комплексу. Створений у 1997 році. Зміст журналу становлять: «енергетичні» події тижня в Україні та за кордоном; оперативна інформація, аналітичні огляди та коментарі фахівців; ексклюзивна інформація про обсяги видобування й поставки вугілля; статистика виробництва та ціни на енергоносії; рішення НКРЕКП (про тарифи, видані ліцензії тощо); законодавчі та нормативні акти, що регламентують діяльність ПЕК. Щоденний електронний додаток «ЕнергоБізнес—новини» — це оперативна інформація на 11.00 поточного дня, що включає: щоденні зведення новин паливно-енергетичного комплексу та щоденні статистику та ціни (в т.ч. на нафту та нафтопродукти в Європі).

Міжнародна спілка бізнесменів України та Туреччини (TUID) є міжнародною організацією, заснованою в 2004 році, яка об’єднує підприємців України та Туреччини. Основним принципом роботи союзу є координація діяльності бізнесменів обох країн, спрямованої на розвиток їх підприємницького бізнесу. TUID забезпечує не тільки налагодження і розвиток торговельних і економічних зв’язків між державами, а й зміцнює соціальні відносини між ними.

Європейська Бізнес Асоціація була заснована в 1999 році за підтримки Європейської Комісії в Україні. З того часу Асоціація виросла до найбільш впливового та найчисельнішого об’єднання бізнесу в Україні. Ми працюємо для того, аби дати своїм компаніям-членам можливість спільними зусиллями вирішити важливі для інвестиційного клімату України питання та покращити його на користь індустрії, суспільства, економіки та країни в цілому.

Американська торговельна палата в Україні об’єднує провідних керівників та експертів з понад 600 компаній членів – найбільших інвесторів та міжнародних компаній, які працюють в Україні, роблячи значний внесок у формування українського бюджету та допомагають українцям реалізувати власний потенціал.
Прагнучи бути Партнером Вибору та позитивним чинником змін у бізнес середовищі в Україні, Палата працює в трьох основних напрямках:
                                – B2G: Підтримуємо дієвий діалог між бізнесом та владою
                                – B2B: Постійно створюємо можливості для бізнес-партнерства
                                – B2U: Просуваємо Україну в світі як привабливий напрямок для інвестицій

Громадська спілка «Біоенергетична асоціація України» (БАУ) була заснована у 2013 році та є спільною платформою для співпраці на ринку біоенергетики України. Мета БАУ – забезпечити найбільш сприятливі умови ведення бізнесу та сталий розвиток біоенергетики.
Біоенергетична асоціація України проводить активну законотворчу діяльність та залучена в роботу у профільних комітетах Верховної Ради та громадських радах і робочих групах профільних органів виконавчої влади. Голова Правління БАУ є офіційним радником Голови Державного агентства з енергоефективності та енергозбереження України, який є провідною державною установою у секторі відновлюваної енергетики країни.
БАУ є повноправним членом Європейської біоенергетичної асоціації «Bioenergy Europe», Всесвітньої біоенергетичної асоціації (WBA), Європейської біогазової асоціації (EBA), Громадської спілки «100RE Ukraine» та партнером Консультативної мережі з приватного фінансування (PFAN).

InVenture Investment MediaInVenture Investment Media – перше і найбільше в Україні спеціалізоване ділове медіа видання, присвячене ринку інвестицій. Вже більше 10 років ми формуємо інвестиційну картину світу і України для наших читачів.

The Hellenic Association for Energy Economics (HAEE) була заснована в Греції в 2015 році і є офіційним філією Міжнародної асоціації економіки та енергетики (IAEE) http://www.iaee.org/en/index.aspx – провідної світової неприбуткової професійної організації, що розташована в США і членами якої є представники понад 100 країн світу.
Метою HAEE є просування знань, розуміння та застосування економіки у всіх аспектах енергетики та сприяння комунікації між спеціалістами, що займаються енергетикою. Для досягнення цієї мети HAEE організовує симпозіуми та форуми для обговорення, публікує доповіді та звіти, проводить лекції та практичні семінари .

«Апостроф» – суспільно-політичне інтернет-видання створене в 2014 році. “Апостроф” орієнтований на підготовку інформаційних та аналітичних матеріалів, висвітлення актуальних подій в політиці, економіці, суспільстві і культурі, публікує інтерв’ю, готує огляди преси, а також бере активну участь в комунікації з читачами.
Редакційна політика “Апостроф” базується на принципах неупередженості, точності та достовірності, оперативності, об’єктивності та збалансованості подачі інформації.
Проект реалізується за безпосередньої участі і з використанням ресурсів Міжнародного центру перспективних досліджень (МЦПД) – одного з провідних аналітичних центрів України, ідея “Апострофа” полягає в синергії потенціалу журналістів і аналітиків.

Іншим головним партнером є також інформаційно-аналітичний телеканал «Апостроф TV»

Асоціація газовидобувних компаній України – найбільше об’єднання вітчизняних газовидобувних підприємств державної та приватної форми власності. Створена у 2015 році.
До складу Асоціації входять: АТ «Укргазвидобування», ДТЕК Нафтогаз, ПрАТ «ВК «Укрнафтобуріння», Burisma Group, група компаній Smart Energy, СП «Полтавська газонафтова компанія», Geo Alliance Group та Куб-Газ.
Спільно компанії Асоціації видобувають 92% українського газу, створюють 26 тисяч робочих місць та забезпечують 7% надходжень до державного бюджету України.
Наша мета – сприяти зміцненню енергетичної та економічної безпеки України.

 

Мета інформаційно-аналітичного порталу “Энергореформа”  – сприяння реформуванню енергосектора України, створення сучасних прозорих ринків електроенергії та газу, збільшення конкуренції в поставках енергоресурсів в країні. Энергореформа”  є спецпроектом в сфері енергетики інформаційного агентства “Інтерфакс-Україна” і створюється зусиллями його кореспондентів. Завдання команди проекту – розвивати його як інформаційну платформу просування і моніторингу реформ в енергосекторі

 

#Букви – медіа про суспільство та політику 

Argus Media – міжнародне незалежне цінове агентство, яке висвітлює енергетичні та товарно-сировинні ринки, пропонує консалтингові послуги та організовує галузеві конференції. 
Argus має широку експертизу на ринку природного газу. Інформація використовується для укладення угод на спотовому ринку, підписання довгострокових контрактів, аналізі поточної ситуації та стратегічне планування. Видання Argus European Natural Gas є вкрай затребуваним завдяки широкому обхвату ринку газу країн Європи і експертну оцінку ринкової ситуації. Видання включає основні котирування і індекси на європейських ринках газу, ціни на день і місяць вперед на ключових торговельних майданчиках, включаючи TTF (Нідерланди), NCG (Німеччина), VTP (Словаччина), VTP (Україна), MGP (Угорщина)